real koltuk yıkama

REAL HALI YIKAMA

Battaniye Yıkama

Her cins battaniyeleriniz yıkanır.

Battaniye yıkama zor ve zahmetli olduğu kadar da ihtiyacımız olduğu için, özellikle soğuk kış gecelerinde ısınmak için vazgeçilmez eşyalar arasındadır. Ancak cildimiz ile temas eden bu eşyaların temizliği bir hayli önemlidir. Çünkü düzenli ve doğru bir biçimde temizliği yapılmayan battaniyeler, içlerinde mikrop ve çeşitli bakterileri barındırırlar. Bu da insan sağlığı bakımından tehlikeli bir durumdur. Özellikle bebek battaniyeleri, temizlenmeleri konusunda ayrıca bir itina ister. Bunun nedeni ise, bebeklerin ciltlerinin ve bünyelerinin yetişkinlere oranla çok daha hassas olmasıdır. Battaniyeler, sık kullanıldıkları kış aylarında en az 2-3 kez yıkanmalıdır.
battaniye yıkama
Evlerinizde kullandığınız hertürlü battaniye çeşitlerini; lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Yorgan ve Battniyelere yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulup paketlenerek sizlere teslimatı yapılmaktadır. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz. Sizde Fiyat Listesi ya da İletişim kısmından da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Bir çok halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyormusunuz? Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri muhakkak gidin görün veya internet sitelerinde yorgan yıkama makinelerinin olup olmadığına emin olun.