real koltuk yıkama

REAL HALI YIKAMA

Overlok hizmeti

Halı kenarı onarımı

Overlok Hizmeti ni sizlerle buluşturuyoruz. Servis aracımızla halılarınızı evinizden yada ofisinizden alıyor ve temizliyoruz. Overlok hizmeti işlemleri ile size kaliteli ve mükemmel profesyonel hizmet sunuyoruz. Eğer isterseniz uzman ekibimizle halı ve koltuklarınızı yerinde temizleme hizmeti veriyoruz. Yerinde Halı ve Koltuk Temizliği hizmeti de firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden biridir. Halılarınızı bilinçsiz Halı Overlokcılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koyar. Ev de yapılan Halı Overlok işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamışdır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir . Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.
ankara overlok yapanlar

Overlok Halı Kenarı Nedir ?

Yıpranmış ya da aşınmış olan halıların, paspasların, kilimlerin, yollukların tekrardan düzeltilmesi ya da tamir edilmesi işlemine verilen addır. Yıpranan halıların kenar kısımlarında zamanla atma ya da saçaklanmalar başlamaktadır. Bu saçaklanmalar ise halılarınız, paspaslarınızı bakımsız ve eskimiş olduğunu gösterir.

Sadece yıpranma değil ayrıca tamamen saçaklardan da kurtulabilirsiniz. Halılarınıza yapılacak bu işlem özen, dikkat ve titizlik gerektirmektedir. Bu yüzden sizlerin doğru adresi Real Halı Yıkama Ankara olmalıdır. Firmamız tüm işlerini titizlik ile gerçekleştirmektedir.

Overlok Halı Kenarı Hangi Koşullarda Yapılır ?

Eğer ki halınız istediğiniz odaya sığmıyor ise overlok yaptırabilirsiniz.

Halılarınız yıpranmış ve eski gözüküyor ise,

Halıların kenarından saçaklanmalar oluşmaya başlamışsa,

Halı kenarları gözünüze hoş gelmiyorsa,

Tüm bu saydıklarımızı Real halı ve koltuk yıkama garantisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Overlok hizmeti mizde tüm halılar için uygun ip seçeneklerimiz bulunmaktadır. İşlem sonrasında halılarınız, paspaslarınız, kilimleriniz eşsiz güzellik kavuşacak ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Real halı yıkama müşterilerine her zaman kaliteli ve düzgün hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Overlok olsun, halı yıkama olsun müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Özel makinalarımızı ile hem yıkama hem de overlok sektöründe iddaalıyız. Firmamız ile iletişim sayfamızda yer alan iletişim kanalları aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.