real koltuk yıkama

REAL HALI YIKAMA

Saçak Tamiri

Saçak tamiri ve halı tamiri tecrübemizle orijinal saçak tamiri ya da halılarınızın çürümüş bölgelerinin onarımı, çıkmayan ağır leke ve boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili tüm problemleri çözüyoruz.

sincan saçak tamiri

Saçak Onarımı

El dokuma ve veya yün halı, kilimleriniz zamanla yıpranır ve veya kullanım koşulları ve veya yılların getirdiği yıpranma desenlerde dökülme saçaklarda atmalar ile karşılaşılır.

Sizler için değerli kimi zamanda el emeği göz nuru bu halılar ya da hatırası olan el dokuma halılarınızı ve veya eski halinde görmek ve daha uzun yıllar kullanmak istiyor iseniz sizlere Real Halı Yıkama olarak halı tamiri ve veya saçak tamiri konusunda dünyaca ünlü profesyonel ustalarımız hizmetinizde olacaktır.

Sayın müşterilerimiz değerli halılarınızın halı tamiri öyle basit bir işlem olmayarak bununla beraber yırtık kıyafete yama yapar gibi halledilebilecek bir tekstil tamirat işi değildir.

Halı tamiri gerçekten özen isteyen ve çok meşakkatli bir el işidir. Ne yazıktır ki son yıllarda sayıları durmaksızın artan oto yıkamacılar bile imkânları olmadığı halde kendilerine bakmadan halı yıkar ve halı tamiri yapar duruma geldiler.

El dokuma halılara, fabrika seri üretiminden daha çok değer verilir. Üzerinde titiz çalışma ve veya insan emeği, göz nuru olduğundan korunması konusunda titizlik gösteririz. Ayrıca dedelerden kalma ata yadigârı diyebileceğimiz el dokuma halıları da bulunmaktadır.

Bunlara adeta kendi çocuğumuz gibi kıymet vererek nesilden nesile aktarılmasına gayret ederiz. Ancak halı da diğer ve veya eşyalar gibi zaman içinde yıpranma belirtileri gösterir. Aynı durum kilimler için de söz konusudur.

Halı ve kilimlerde zaman içindeki yıpranmalar çürüme ve veya boya karışımları ortaya çıkabilmektedir. Ancak üzülmenize gerek yok. El dokuma halı tamiri ve onarımı konusunda deneyimli uzmanlarımız sorununuzu en kısa sürede dikkatli bir onarım süreci işleterek çözecektir. Halı tamirinde her türlü el dokuma halınızı menşei bağlantısına bakılarak malzemeler kullanmaktayız.