real koltuk yıkama

REAL HALI YIKAMA

Sandalye Yıkama

Sandalye yıkama ve temizleme hizmeti

Ankara Yerinde temizleme hizmetlerimizden diğeri de evde sandalye yıkama hizmetidir. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle evde sandalye yıkama ve evde sandalye temizleme işi yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde sandalye yıkama ve Evde sandalye temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Ankara’da evlerde genellikle kullanılmakta olan evde sandalyeleri veya parça halinde muhtelif odalardaki eşyalarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz. Evde sandalye yıkama işlemine başlanmadan önce, profesyonel tip vakumlu ithal makinelerimiz ile sandalye üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra sandalye üzerinde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile evde sandalye yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle sandalyenin vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.
sandalye yıkama

Öncelikle koltuğun yıkanabilirliği incelenir ve yıkanmaya uygun bir kumaş olduğu tespit edildikten sonra kumaşa uygun şampuan seçilerek yıkama işlemine başlanır. Koltuğun bütün kumaş yüzeyi secilmiş olan özel şampuanlu suyla ıslatılır. Kullandığımız koltuk şampuanının en büyük özelliği koltukta birikmiş olan kiri yüzeye çıkarmasıdır. Şampuan sayesinde kirleri yüzeye çıkarmış oluruz. Bu işlemden sonra sıra koltuk üzerindeki lekelere gelir. Lekelerin cinsine göre özel leke çıkarıcılar seçilir ve lekeli bölgeler hassas fırçalar aracılığıyla fırçalanır.

Koltuk Yıkamada son adım durulama aşamasıdır. Koltuğun bütün kumaş yüzeyi özel üretim makinalarımızla yıkanır. Durulama işlemi özel şampuanlı sularla yapılır. Koltuğunuz % 100 hijyenik hale gelir ve koltuk kurumaya bırakılır.

Yaz Aylarında

Koltuklarınız yıkandıktan sonra yaz aylarında 4-5 saat arası kurur. Kuruma esnasında mutlaka hava sirkülasyonu sağlanmalıdır. Yıkanan Koltuklarınız kuruduktan sonra ferah bir kokuya sahip olacaktır..

Kış Aylarında

Koltuklarınız yıkandıktan sonra yaz aylarında 6-8 saat arası kurur. Kuruma esnasında mutlaka hava sirkülasyonu sağlanmalıdır. Yıkanan Koltuklarınız kuruduktan sonra ferah bir kokuya sahip olacaktır..