real koltuk yıkama

REAL HALI YIKAMA

Stor perde yıkama

Perdeleriniz itina ile temizlenir...

Stor Perde Yıkama Firmamız sizlere stor ve veya zebra perde , tül perde ve veya fon perde  yıkama ve temizleme hizmeti vermektedir. Perdeler evimizin dışarı bakan yüzleridir ve temizliği ile evimizi temsil eder.

Bu nedenle perdelerimiz oldukça temiz olmalıdır. Özellikle de stor perdelerin ve veya zebra perdelerin yıkaması oldukça zordur. Dolayısıyla mekanizmalı perde olduğu için her zaman yerinden söküp yıkamasını sağlayamazsınız,

Yerinden sökseniz dahi temizliği ev koşullarında yapılamaz. Bu tür perdeler narin kumaş yapısına sahiptir ve evde yıkama yapıldığında kumaşında kırışma ve veya kırılma meydana gelir. Üstelik bu kırılmanın telafisi yoktur. Evde yıkama yapıldığı zaman hem kırışacak hem de kırılma olacaktır. Bu nedenle profesyonel bir perde yıkama firmasından hizmet almanız gerekir.

Çünkü profesyonel perde yıkama firmaları, perdenin yerinden sökülmesinden, temizlenip tekrar yerine takılmasına kadar, bu işi özenle ve profesyonelce yaparlar. Üstelik kullandıkları antibakteriyel şampuanlar sayesinde perdeleriniz hijyenik ve veya temiz görünüme sahip olur.

ankara stor perde yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama Aşamaları

Çok çabuk kir, toz tutan stor perdelerinizi profesyonellere emanet edin. Perde yıkama hizmetleri için Real halı yıkama Yıkama hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kadınların daha alırken kirlendiğinde nasıl temizlerim diye endişe ettiği stor ve zebra perdeler, bir süre sonra kararmaya ve kirlenmeye başlar. Eşten dosttan alınan öneriler ile banyoda ya da balkondan gerçekleştirilen yanlış yıkama teknikleriyle;

bozulan mekanizmalar ve veya oluşan kat izleri ve perdenin yanlarında çıkan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirir. Hevesle alınan, evin şık bir detayını oluşturan perdeler ilk temizlikle birlikte koca bir hüsrana neden olur. Bundan dolayı stor perde ve zebra perdelerinizi profesyonel firmalarda yıkattığınızda bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmazsınız.

Real halı yıkama Halı Yıkama tesislerinde stor perde ve veya zebra perdeleriniz öncelikle gerek perde ve gerekse mekanizma üzerindeki kaba kir ve tozlarından arındırılır.. Daha sonra ılık suda cins ve özelliklerine göre şampuan ve leke çıkarıcı içerisinde bekletilir. Böylelikle kir ve lekelerin çözülmesi sağlanır. Ardından yıkama işlemine alınan perdeleriniz temizlik ve hijyen ile buluşur. Yıkama işlemi sonrasında kapalı ortamda klimalı sistemle kurutulur. Kuruyan perdeleriniz son kontrol işlemine tabi tutulduktan sonra paketlenerek evlerinize teslim edilir.