real koltuk yıkama

REAL HALI YIKAMA

Yorgan yıkama

Yün ve Elyaf yorgan yıkama

Yorgan Yıkama Ankara  firmamız son teknoloji yorgan yıkama makinelerimizde, hijyenik şartlarda tüm yorganlarınızı yıkamaktadır. Firmamızda yorgan yıkama işlemi şu şekildedir. Yorganınızın cinsine göre deterjan seçimi yapılarak ve 100 kiloluk yorgan yıkama makinemize atılmaktadır. Makinemiz ilk başta 50 litre su çekerek ön yıkama yapar. Böylelikle suyunu boşalttıktan sonra ana yıkamaya geçer. Ana yıkama da yorganın cinsine göre ısı derecesi ayarlanmaktadır. Aynı zamanda tekrar 50 litre su çekerek yaklaşık 2 saat kadar yıkama yapmaktadır. Yıkaması biten yorganlar kurutmaya alınmaktadır. Yorganlarınız tamamen Kapalı kurutma odalarında güneşe maruz kalmadan kurutulmaktadır. Kurutma işlemi bittikten sonra yorganlarınız ambalajlanarak servis araçlarımıza yüklenmektedir.

sincan yorgan yıkama hizmetlerimiz

Yün Yorgan Yıkama takımlarının temizliğinin kesinlikle aksatılmaması ve düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Yapılmadığı takdirde yüzeylerinde çok sayıda kir ve mikrop birikebilir. Bu durumda bu Yün Yorganları kullanan kişiler çeşitli hastalıklara yıkanabilir. Bu yüzden bu duruma son derece dikkat edilmesi lazımdır. Türkiye’nin en iyi temizlik firmalarından birisi olan bizler, yıkanması / temizlenmesi gereken yün yorgan takımlarınızı evinizden alıp son kalite ekipmanlarımız ile birlikte detaylı bir şekilde yıkıyor ve tarafınıza iletiyoruz. Unutulmamalıdır ki, kalite sonradan fark edilen veya sonradan kazanılan bir özellik değildir. Kalite her zaman içimizde olan bir özelliktir.

Biz de Temizyana yün yorgan kuru temizleme olarak kurulduğumuz günden beri her zaman kaliteye önem veriyor ve sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet veriyoruz. Şüphesiz sağlık her şeyden daha önemlidir. Bizlerin hastalanmasında da temizlenmeyen ev ürünleri başı çekmektedir. Bu durumda temizlenmeyen ve temizlenmesi gereken ev ürünlerini bizler kaliteli ve sıfır leke garantisiyle temizleyip sizlere iletiyoruz. Hijyenden asla taviz verilmemesi gerekmektedir. Çünkü, hijyen her şeyin başında gelmektedir.