logo3-2.png

REAL HALI YIKAMA

Batıkent halı yıkama

Ankara batıkentte halı yıkama

Batıkent halı yıkama, 8 yılı geçkin tecrübemiz ile Batıkent, Eryaman, Çayyolu, Konutkent, Ümitköy, Yaşamkent, Bağlıca, Yenikent, Etimesgut bölgelerinde yakında tüm Ankara’da ucuz, kaliteli ve hijyenik halı yıkama ile hizmetinizdeyiz.

Tavsiye ile halı yıkanır mı?

Halı yıkama’ da tavsiye önemlidir. Halı işleminde size reklam kadar bir bilenin tavsiye etmesi daha da güven vericidir. Firmamız halı yıkama işlemlerinde Real halı ve koltuk yıkama işinin eskisi olup öncülük görevini de yapmaktadır. Size halı yıkama denince bin bir türlü şeyler aklınıza geldiğini bilmekteyiz.

Halı yıkama’ da çeşit çeşit halı temizleme işini yapan firmalar bulunmaktadır. Tavsiye almadan işini bilmeyen firmalara halı yıkama işlemi yaptırdığınızda kötü sonuç ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizin için halınızı yıkama işlemine vermeden siz iyimi iyi araştırın öyle verin.

Halı yıkama işleminde kaliteli hizmet veren Batıkent halı yıkama firmamız size her daim hizmet vermeye ve hizmet etmeye hazırdır. Real halı ve koltuk yıkama ’da tavsiye denince bizden iyisini bulamayacağınızı biliyoruz. Size her daim kaliteli hizmet için biz size bir telefon kadar yakınız.

Halı yıkama işlemlerinden olan halı yıkama hizmetimizi öncelikle sizden gelecek halı yıkama isteği ile halı yıkama servisimizi kapınıza gönderiyoruz. Gelen halı yıkama servis birimleri sizden yıkama yapılmak üzere halı, yorgan, battaniye v.b. ürünlerinizi adresinizden alarak hijyene kavuşturmak üzere Batıkent halı yıkama merkezine ulaştırarak yıkama periyoduna alınır.

Halı yıkama tesisimize giren temizlik ve temizleme yapılacak olan ürününüz cinsine türüne ve özelliğine göre ayrılır. Eğer sizden alınan halı el dokuma ise farklı yöntemlerle dokusuna ve özelliğine zarar gelmeden yıkama yapılır. Eğer yıkama yapılacak halı shaggy ise özellikle Batıkent halı yıkama fabrikasının çırpma makinasına atılarak içinde bulunan pislikleri dökülür.

Halı yıkama tesisimizde makine halı türleri önce ıslatılarak halının yumuşaması ve dezenfektasyonu sağlanır. Yumuşayan halı kir ve lekeleri profesyonele çıkarılarak halının yıkanması sağlanır. Real halı yıkama merkezinde ilk amaç hijyendir. Hijyenik koşullarla yıkama yapılan halı hijyenik bir şekilde kurutularak vakumlama yapılır. Paketlenerek müşteriye tekrardan teslimatı yapılır.