logo3-2.png

REAL HALI YIKAMA

Batıkent halı yıkama

Ankara batıkentte halı yıkama

Batıkent halı yıkama hizmeti ile profesyonel bir deneyim elde edebilirsiniz. Halılarınızda ki kirden kısa bir süre içerisinde oldukça kolayca kurtulmak ister misiniz? Cevabınız evet ise yapmanız gereken tek şey halı yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçmek ve kusursuz temizlenmiş halılara sahip olmaktır. Şimdi gelin halı yıkama hizmeti ve kapsamı ile ilgili tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

Batıkent Halı Yıkama Hizmetinden Neden Faydalanmalısınız?

Halı, bir evdeki tüm mobilyalar arasında, kir birikimine ve genel aşınma ve yıpranma yaşayan eşyadır. Halının temiz tutulması önemlidir ve sadece yeni görünmesini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda ömrünü uzatmak için de halı temizliği hizmetinden faydalanılması gerekir. Bir evdeki halı, evinizdeki yaya trafiğinin miktarına bağlı olarak yılda bir veya iki kez profesyonelce temizlenmelidir. Ev sahipleri, profesyonel temizlikler arasında en az haftada bir halıyı süpürdüğünden emin olmalıdır.

Batıkent Halı Yıkama Hizmetinin Avantajları

Halınızın Ömrünü Uzatır

Profesyonel halı temizleme hizmetinin en büyük faydalarından biri halınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olmasıdır. Zamanla kir, toz, alerjenler ve diğer kalıntılar halıda birikir ve sonunda liflerin bölünmesine ve bozulmasına neden olabilecek liflerin içine gömülür. Bu biriken kir ve döküntülerin temizlenmesi halının ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır, çünkü toz ve diğer kalıntılar kirli bir halıya temiz bir halıdan daha fazla yapışır.

Profesyonel halı temizleyicileri sıcak su ekstraksiyonu içeren temizleme yöntemlerini kullanmaktadır. Ev sahipleri ayrıca düzenli olarak süpürerek halıda temizlemeler arasında biriken pisliği azaltmaya yardımcı olabilmektedir.

Daha Sağlıklı Bir Çevreye Katkıda Bulunur

Temiz bir halı, alerjen içermeyen temiz bir ortama katkıda bulunmaktadır. Halı liflerine sıkışan toz ve alerjenlerin bir kısmı çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Çoğu halı temizleme uzmanı tarafından kullanılan suyun yüksek sıcaklığı, bu alerjenleri öldürmektedir. Böylece artık bir sağlık tehdidi oluşturmaz ve halının yüzeyini tamamen sterilize etmektedir.

Kir ve Bakterilerin Tamamen Temizlenmesi

Elektrik süpürgesi yalnızca yüzeydeki kiri temizleyecektir. Böylece, liflere gömülü olan tüm bu döküntüler, profesyonel işlem görene kadar orada kalacaktır. Zamanla bu, liflerin aşırı yıpranmasına ve daha hızlı bozulmasına neden olur. Halıdaki bakteriler de koku oluşturarak astım veya alerjiyle mücadele edenlerin nefes almasını zorlaştırabilmektedir.