logo3-2.png

REAL HALI YIKAMA

Çakırlar halı yıkama

Ankara çakırlarda halı yıkama

Çakırlar halı yıkama hizmet bölgesinde verdiğimiz halı yıkama hizmetinin detayları hakkında kısaca bilgi vermek isteriz. Kilim ve halı yıkamada ilk prosedür, ücretsiz servisin söz verdiği zaman diliminde halıları teslim almasıdır ki, bu aşama ile ilgili ek bir para talep edilmemelidir. Dikkat edin iyi bir yıkama fabrikası muhakkak sözleşilen zaman aralığında halıları almaya gelir. Şirketteki yıkama birimine naklolan halı ve kilimler bir an önce leke türleri tespit edilerek gruplara ayrılır çünkü her halı aynı makine ve deterjanla yıkanamamaktadır. Çünkü gerek dokuma özellikleri ve gerekse boya yapıları buna müsaade etmez. İlerleyen teknoloji ile beraber son senelerde farklı iki yıkama yöntemi geliştirilmiştir ve bunlardan birisi meç aracılığı ile yıkama diye tabir edilen yol, ikincisi ise otomatik sistemle icra edilen yıkama türüdür. Otomatik programlı

halı ve kilim yıkama

makineleri ile icra edilen yıkama işinin meçle yıkamaya göre bir sürü yararı gösterilebilir ki, bunlar arasında en fazla önemli olanı sanırım daha özenli bir yıkama yapılmasıdır. Halılar eski usullerle veya bilgisayarlı teknikle yıkanıyor olabilir fakat iyi deterjan kullanmak bu işin başarı oranını hatırı sayılır derecede belirlemektedir. Bu manada, kaliteli sonucu almak için bakterileri arındırabilen deterjanlar kullanmak son derece önemlidir.

Halılardan lekeler nasıl çıkar?

Çakırlar halı yıkama gibi yıllarını bu işe vermiş alanında profesyonel kişilerce bu işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Halılarınızı evinizden alıyoruz ve en gelişmiş teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile halılarınızı incitmeden en ufak bir deformeye maruz bırakmadan yıkıyoruz. Birçok ev hanımı halılarını kendisi yıkamaya çalışmaktadır. Ancak evinizde kendi imkanlarınızla yıkayacağınız halılarınızdaki maytlardan, akarlardan ve inatçı lekelerden kurtulmanız neredeyse imkansızdır.