logo3-2.png

REAL HALI YIKAMA

Eryaman halı yıkama

Ankara eryaman halı yıkama

Eryaman halı yıkama hizmeti firmamızın müşterilerine sunduğu en önemli ve en kaliteli hizmetlerden bir tanesidir. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri vermek için gerekli çabayı göstermekte ve müşteri memnuniyeti için çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda son derece memnun müşteriler kazanan firmamızın hizmetlerinden yararlanarak halılarınızı temizletebilirsiniz. Dolayısıyla bu durumdan hiçbir şekilde pişman olmazsınız.

Halı, pek çok iş yerinde ve her evde bulunmaktadır. Bu nedenle söz konusu halılar pek çok kişi tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu da halıların oldukça sık bir şekilde kirlenmesine neden olmaktadır. Kirlenen halıların ise belirli aralıklar ile temizlenmektedir. Peki, firmamızın sunduğu halı yıkama hizmeti nasıl gerçekleştirilmektedir?

Eryaman Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Firmamızın müşterilerine sunduğu Eryaman halı yıkama hizmetinin nasıl gerçekleştiğini aşağıdaki gibi açıklamak mümkündür.

 • Eryaman halı yıkama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız öncelikle firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Firmamıza halı yıkama hizmetine ihtiyacınız olduğunu dile getirerek fiyat bilgisi almak istediğinizi söyleyebiliriz.
 • Firmamız, fiyatlandırmalarını halıların büyüklüğüne göre yapmaktadır. Bu doğrultuda firmamıza halılarınızın boyutlarını bildirerek halı yıkama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Firmamızın fiyatlandırma konusunda bilgi vermesinden sonra eğer firmamız ile çalışmak isterseniz bunu dile getirerek adres ve iletişim bilgilerinizi bizim ile paylaşmanız gerekmektedir.
 • Adres ve iletişim bilgilerinizi paylaştıktan sonra firmamızın profesyonel ve alanında uzman personelleri evinize gelerek halılarınızı alıp halı yıkama tesislerine götürmektedir.
 • Halı yıkama tesislerine götürülen halılar profesyonel ve kaliteli malzemeler ile yıkanarak daha sonrasında kurutulmaktadır.
 • Kuruduktan sonra halılar paketlenmekte ve alındığı adrese teslim edilmektedir.

Eryaman halı yıkama hizmeti ile halılarınızın tertemiz olmasını istemez misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Eğer siz de evet diyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Firmamız ile iletişime geçerek yukarıdaki adımları gerçekleştirebilir ve halılarınızı çok daha temiz bir hale getirebilirsiniz. Firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmetinden hiçbir şekilde pişman olmayacağınızı ve son derece temiz halılara sahip olabileceğinizi garanti ediyoruz.  Hadi, en güvenilir hizmetler için siz de hemen harekete geçin.

Halı yıkama eryaman

eryaman halı yıkama

Eryaman Halı Yıkama da
Halım nasıl yıkanıyor güvenilebilir bir firmaylamı çalışmak istersiniz Bölgemizde ERYAMAN HALI YIKAMA firması olarak aradıgınız tüm Halı Yıkama Eryaman hizmet bölümünde  kalite profesyonelik gibi iş ahlakına sahip işinde usta çalışanlarımızla fabrikamızla çoklu servis agımızla hizmetinizdeyiz.

Eryaman Halı Yıkama nın Hizmet Verdiğimiz Mahallelerin Listesi :
 • Altay Mahallesi
 • Eryaman Mahallesi
 • Göksu Mahallesi
 • Güzelkent Mahallesi
 • Şeker Mahallesi
 • Şehit Osman Avcı Mahallesi
 • Şeyh Şamil Mahallesi
 • Tunahan Mahallesi
 • Yavuz Sultan Selim Mahallesi

Eryaman halı yıkama olarak yüksek devirli rulo santrifüj halı sıkma makinamız ile halılarınızı %90 – %95 oranında kurutuyoruz. Daha sonra özel askılıklarımızda halılarınızı havalandırarak geriye kalan %10 – %5 gibi nem oranından halılarınızı arındırıyoruz.

Eryaman halı yıkama olarak kış mevsimi için gerekli hazırlıklarımızı yaptık. Kışın da halılarınızın yıkanmasında Eryaman halı yıkama firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eryaman halı yıkama işletmesindeki yıkama bandına getirilmiş olan halılar, bir an evvel leke türleri tespit edilerek yıkamaya hazırlanır çünkü halıların yapısal özelliklerindeki farklılıktan dolayı aynı makine ve teknikle yıkama yapılamamaktadır. Hijyen kazandırmada kullanılmaya başlanılan yeni makineler ve bunu destekleyen yeni nesil leke çözücüler bu mesleği en az hatayla sürdürmemize imkan veriyor. Saydığımız bu sebeplerden dolayı yıllardır Eryaman halı ve yolluk yıkama olarak bu konunun farkında olduğumuz için yıkama uygulamalarımızda en geçerli endüstriyel makineleri kullanmayı prensip edinmiş durumdayız.