logo3-2.png

REAL HALI YIKAMA

Sincan halı yıkama

Ankara sincanda halı yıkama

Sincan halı yıkama servisiyle yıkama mekanına nakil olan yıkanacak halılar önce dokuma türlerine bakılarak ayrı bölümlere aktarılır çünkü, farklı özellikteki halılar aynı malzemelerle yıkanmaz. Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber son yıllarda iki ayrı yıkama yöntemi ortaya çıkmıştır ve bu sistemlerden birisi; meç kullanarak yıkama olarak isimlendirilen metot, ikincisi ise; otomatik makinelerle icra edilen yıkama tipidir. Otomatik sistem halı yıkama makinalarıyla icra ettiğimiz yıkama işlemlerinin eski tip yıkamaya göre bir sürü avantajı gösterilebilir ve bunların en fazla önemli olanı her halde halının tersinin de yıkanmasıdır.

Sincan Halı Yıkama

Halı temizleme konusunda bize güvenin!

Sincan ve yakın bölgede  halı yıkama ihtiyaçlarınızın yanı sıra; Ankara’nın bir ucundan diğer ucuna kaliteli hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Temizliğin kadınlar için önemini biliyor, en temiz halılara sahip olmak isteyen ev hanımlarının bu isteklerine yanıt verebilecek kadar kaliteli temizlik için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Teknolojiyi bu anlamda yakından takip ediyor, en yeni ve en modern cihazlar ile kusursuz temizliğin peşinden koşuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini bizzat yaşayarak anlamak, Sincan ve Yenikent halı yıkama ve yakın çevresinin yanı sıra Sincan, Eryaman, Batıkent gibi pek çok ilçe de yaşayan kişilere oldukça ekonomik halı yıkama fiyatları ile hizmet sunuyoruz. Kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlarla sunan şirketimiz kusursuz ve sorunsuz hizmet kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı; halı temizleme şirketlerinin arasında öne çıkmayı başarmaktadır.

Halılarınızı, koltuklarınızı, araç koltuklarınızı, oturma gruplarınızı, kilim, yorganlarınızı yaz temizliği diye kirli bekletmeyin. Bu yükten sizi kurtarıyoruz. Kurutma derdi yıkama derdi yok. Bir telefonla kapınıza kadar geliyoruz. Özel hijyen ürünleri ve ekipmanlarımızla güvenle temizleyip zarar vermeden tekrar evinize getiriyoruz.

Hemen Arayın….