logo3-2.png

REAL HALI YIKAMA

Yenikent halı yıkama

Ankara yenikentte halı yıkama

Yenikent halı yıkama da ve yorgan yıkama da öncelikle bizi tercih etmelisiniz. Çünkü Real halı ve koltuk yıkama olarak iki prensibimiz var. Birincisi; memnun edemediğimiz müşteriden para almıyoruz, ikincisi; yıkadığımız halı öncelikle kendi içimize sinecek ve benimseyecek şekilde yıkanacak ve yıkama sonrasında kontrol eden görevlinin de uygun görmesi durumunda halınız paketlenecektir. Halı yıkama yenikent de kendi fabrikamızda halılarınızı özenerek yıkıyoruz.

yenikent halı yıkama törekent halı yıkama

Halınızı biz yıkayalım!..

Isparta halısı ve veya diğer özel halı türleri gibi temizlik sırasında özen isteyen bir halı türüdür. Bu yüzden halının dokuma sıklığı çok olan atkısı pamuk, düğümleri yün olan halı türüdür.

Bu halılar ince desenler içerir. Dokuma sıklığının kalitesinin daha az olması nedeniyle bir hereke halısına oranla çiçekler ve veya daha kaba detaylar içerir. Bu sebepten ötürü bu halıların ve veya gerek kaliteleri, gerekse fiyatları diğer halılara göre son derece uygundur.

Isparta halıları da dokuma içerikleri ve veya boya malzemelerinden dolayı dikkatli bir yıkama gerektirir.

El dokuma halı yıkama yapılırken ve veya makine halılarına kullanılan deterjanlarla yıkanmaması gerekmektedir. Bu halıların yıkamasında bu tür halıları yıkamak için özel olarak üretilmiş içerisinde ağartıcı madde ve veya bulunmayan deterjanlar tercih edilmelidir. El dokuma halılar da kullanılan iplikler genelde pamuk, yün, ipek oldukları için bu tür halılar bünyelerinde daha fazla organizma biriktirirler. Bu halıların yıkanmasında özellikle antibakteriyel deterjanların kullanılmasına özen gösterilmelidir. Çünkü anti bakteriyel deterjanlar halıda yer alan mikro organizmaları çok daha derinlemesine temizler. 

  • Makine halılarınız ve veya fabrikamıza gelir gelmez çırpma ve silkme makinemizde kaba tozundan arındırılır. Halınızda herhangi bir kalıntı bırakmaz.

  • Tam otomatik halı yıkama makinesinden geçerek ve herhangi bir kötü ortamla maruz kalmadan derinlemesine temizlik sağlanır.

  • Yıkamadan çıkan halılarınız halı sıkma ve veya makinemizden geçerek % 95 oranında fazla suyundan arındırılır.

  • Akabinde kapalı kurutma odalarımızda ve veya kirden tozdan olumsuz hava koşullarının yarattığı için; olumsuz etkilere maruz kalmadan kurutulur.

  • Kuruyan halılarınız hav alma ve yön tarama makinemizden son işlemden geçirilir. Yıkama esnasında oluşan tüylerden tamamen arındırılır.

  • Dolayısıyla son kontrolden geçirilen halılarınız paketlenerek ve veya evlerinize teslim edilmek üzere sevk bölümüne iletilir.

O bize ulaşın…

0507 731 57 02