real koltuk yıkama

REAL HALI YIKAMA

Koltuk Yıkama

Koltuk temizleme hizmeti bizim işimiz!

Evinizde bulunan diğer eşyalarınızın temizliğine dikkat ettiğiniz gibi koltuklarınızın temizliğine de özen göstermelisiniz. Yaşam alanlarınızın bir parçası koltuklarınızın temizliği de diğerleri gibi çok önemlidir. Diğer eşyalarınız gibi sürekli kullanılan koltuklarınız zamanla kirlenir. Koltuklarınız kirlendikçe de bakteri üretmeye başlarlar. Bu sebepten dolayı 

Ankara buharlı koltuk yıkama

 firması olarak koltuklarınızın düzenli aralıklarla yıkatılmasını tavsiye ediyoruz. Koltuklarınızı düzenli aralıklar ile yıkattığınız zaman eskisinden daha temiz olacaklardır ve parlak görüneceklerdir.

real koltuk yıkama ankara

Buharlı yatak yıkama

Buharlı yatak yıkama hizmetimiz en özellikli hizmetlerimizden biridir. Özellikle mite ve bakteri temizliğinde tercih edilen buhar ile yıkanan yataklar bakteri ve mite dan arınarak hijyenik hale gelirler. 6 aylık aralıklar ile yataklarınızı yıkattığınız taktirde devamlı tertemiz yataklarda yatmış olursunuz.

Sağlığını önemseyen her vatandaşımızın mutlaka belirli zamanlarda yataklarını temizletmesi gerekmektedir. Eski tip klasik temizlik yöntemleri yataklarınızı temizlemez. Silinen yataklar ve  bakteri ve mite yuvası haline gelir. Bundan veya korunmanın tek yolu ise Profesyonellerine yatakları temizletmekten geçer. Buharlı yatak yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için fiyatlar sekmesine tıklayınız.

Ankara da koltuk temizleme

Koltuklar evlerde veya bulunduğu ortamlarda ve sirkülasyon nedeniyle ortamın tozunu içinde barındırırlar. Derinlerde biriken tozlar zararlı bakterileri yani mayt, ev akarları canlılarının yaşaması için ideal ortamlardır. Evinizde küçük çocuğunuz ya da solunum rahatsızlığı bulunan bireyler varsa zararlı bakteriler büyük tehdit unsurudur. Ayrıca küçük ve çocuklarda oluşan veya alerji hastalığının %90 lık kısmı bu ev tozlarına bağlı oluşan alerji rahatsızlığıdır.

Real halı yıkama Ankara

Ankara Real halı yıkama

Siz müşterilerimize tavsiyemiz, öncelikle koltuklarınızın veya kumaşına göre yani tay tüyü, nubuk, bizon yada deri ilk gözlem yapılarak yıkama işlemi seçip, profesyonel hizmet veren bir firmadan klasik koltuk ve veya yıkama hizmeti almanız olacaktır. Klasik koltuk ve yıkama yönteminden sonra buharlı koltuk ve yıkama uygulamasını da ek olarak istediğiniz ve takdirde veya uygulayıp koltuklarınızın çok daha fazla dezenfekte ve hijyene kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Temizlik sonrası ve islanan ve veya koltuklar vakumlama işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur bu ve uygulama veya sonrası koltuzlarınız yeni görünümüne kavuşur ve bakteriliyel temizliğide yapılmış olur koltuk temizliği Koltuk temizliğinde kullandığımız ve veya temizlik malzemesi kumaşa veye koltuk deri ve veya ise deriye asla zarar vermez,kurutma işlemi bitince koltuk ve veya kumaşında sertlik oluşmaz,daha ve veya sonra kirlerin veye lekelerin tekrar dışarı cıkması asla sözkonusu olmaz