logo3-2.png

REAL HALI YIKAMA

Bağlıca halı yıkama

Ankara bağlıcada halı yıkama

Bağlıca halı yıkama olarak halılarınızın yıkama suyu arıtılmış kuyu suyu ile yapılmaktadır. Bilindiği gibi Ankarada halı yıkama hizmeti sunun firmaların tamamı kuyu suyu kullanmaktadır. Çünkü askinin suyunu kullanmak demek ek maliyetlerin en az 2 katına çıkması demektir. Her firmada olduğu gibi firmamızda kuyu suyunu arıtarak ve yumuşatıcılı deterjanler kullanarak yapmaktadır. Resimde gördüğünüz halı arıtılmış yeraltı suyu ile bolca durulanmıştır. Halıda herhangi bir şekilde yıpranma veya deformasyon olmamıştır. Halıda bir matlıkta göremezsiniz.

Ankara'da halı yıkama alanında öncü firma...

Bağlıca Halı Yıkama öncü Firması Real halı yıkama Ankara’da bulunan Modern Fabrikamızda hem ön hem arka tarafı itina ile yıkanıp siz değerli müşterilerimize halılarınızı il gün ki gibi teslim ediyoruz. Halı yıkama da Ankara’da öncü olan Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin. Bağlıca halı yıkama Profesyonel ekibimiz ile itina ile halılarınızı yıkıyoruz. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz. Ankara Halı yıkama da ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.

KOLTUK YIKAMA
Bağlıca halı yıkama olarak biz, koltuk yıkama işlemlerinin en iyi şekilde yapılabilmesi için Amerika’da üretilen mytee makineleri ile yapmaktayız.
Makinede iki adet kademeli vakum, su ısıtıcı, temiz su haznesi, kirli su haznesi, su fıskiyesi bulunmaktadır. Hortuma bağlı elcik yardımıyla şampuanlı suyu koltuğun bünyesine verilir kuvvetli vakum ile kumaştan geri çekilir. Kumaştan çekilen su kirli su haznesinde birikir, yıkama işlemi bittikten sonra kirli su haznesinde biriken suyu gördüğünüz de şaşıracaksınız. Standart koltuk takımlarının temizlenme süresi bir saatlik zaman diliminde tamamlanmaktadır. Özel bir kumaş, tasarım yada minderli koltuklarda yıkama zamanı uzayabilir. Koltukların kumaşına, büyüklüğüne, minderli olmaları hatta renk ve kirlilik durumlarına göre temizleme fiyatları farklı olmaktadır. Firmamız ipek kumaş kaplı koltuklar dahil değerli markalara ait kral mobilya gibi tüm marka koltukları garantili temizlemektedir. Koltuklarınızın temizlik sonrası güzel görüntüye kavuşmasını ve dezenfekte olmasını istiyorsanız çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Bağlıca halı yıkama bölgemizde; halı, koltuk, yorgan ve battaniye temizliği yapıyoruz. Firmamız ücretsiz servis imkanı ile Bağlıca halı yıkama bölgesinde hizmetlerine devam etmektedir.Nasıl halı yıkama yaptığımızı firmamız web sitesinde bulunan videomuzdan ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz. Bilindiği gibi Ankara halı yıkama bölgesinde sayısız halı yıkamacılar vardır.Firmamız hızlı teslimat, garantili temizlik, piyasanın altında fiyat, renk soldurmadan temizlik, yıpratmadan temizlik ve en önemlisi ücretsiz 2. yıkama (temiz olmayan halılarınız, size gönderilmeden kontrolden geçememişse 2. yıkamaya alınır) şeklindeki çalışma politikası ile yaklaşık 9 yıldan beridir hizmet sunmaktadır. El dokuması yün halılarınız, nepal, çin, antika halılarınız, makinenin simli ve yün grubu halılarınız, şagi ve step halılarınız gereken ayrıcalık gösterilerek özelliklerine göre yıkama yapılmaktadır.